kres
Top

ÖZEL  GENCAY  ANAOKULU Milli Eğitim Bakanlığına bağlı ANKARA  KEÇİÖREN ETLİK AYVALI  Semtlerinde BUTİK ANAOKULU ve KREŞ olarak hizmet vermektedir. Sınırlandırılmış kontenjanlarla çocuğunuz kalabalıkların içerisinde kaybolmadan yaş gruplarına göre uzman kişiler tarafından bireysel olarak ilgi ve eğitim görür.

Çocuğunuz GENCAY  da eğitime bir yıldız olarak başlasın. Güçlü öğretmen kadrosu ile çocuğunuzu keşif ediyoruz. Onları ilgi duydukları alanlarda geliştiriyoruz. Her çocuğun gelişiminde güvenli temiz bir ortam oluşturup onların geleceğine yön veriyoruz. Aile ortamından yeni ayrılan miniklerin zorluk çekmemeleri için disiplinli ve sıcak aile ortamından uzak olmayan sınıflar kuruyoruz. Sadece eğitim odaklı değil kişisel gelişimi ve duygusal gelişimi içinde uğraş veriyoruz. Aile ve arkadaş ortamında paylaşmayı saygıyı ve sevgiyi onlara öğretmeyi ilke ediniyoruz. İlerde topluma yararlı bireyler olmalarını kendimize görev ediniyoruz.

Eğitim de onları zorlayarak degil CESARETLİ başarılı ve kendilerinde ÖZGÜVEN oluşturarak yetiştiriyoruz. Eğitime başladıklarında öğrendikçe ,anladıkça ,başardıkça eğitime ilgili bireyler olarak büyümelerinde yardımcı oluyoruz.

Bügünün çocukları yarının parlayan YILDIZLARI ! ! !

gencay anaokulu